Hledej dvojici PDF

100 Kč
Skladem

Mini verze známé hry "Hledej dvojici" s roztomilými zvířátky.

Kategorie: Vytisknu si sama

‼️Pozor! Jedná se o produkt ve formátu PDF - neplatíš poštovné, ale přijde ti do e-mailu odkaz ke stažení následujících aktivit.‼️

K zobrazení souboru potřebuješ webový prohlížeč a k převedení do fyzické podoby papír a tiskárnu.

 
tecky

Hra obsahuje celkem 13 koleček, na každém z nich jsou 4 zvířátka a každé dvě kartičky mají právě jedno zvířátko společné.

 

Při hrané této hry dítě trénuje postřeh, rychlost, logické myšlení nebo slovní zásobu. Kdo  jako první vykřikne jméno zvířátka, které je společné na obou kartičkách, kartičku získává. Ten, kdo má na konci hry nejvíce kartiček, vyhrává.

 

Tip od Terez: Hru si zalaminuj, vydrží déle :)

 
tecky

Po objednání a platbě kartou ti přijde nejpozději do 20 minut do e-mailové schránky zpráva s odkazem ke stažení aktivit v PDF formátu. Doma si vše stačí vytisknout (kolikrát potřebuješ) a děti mohou začít tvořit.

Pokud si nejsi jistá, jak bude tisk na tvojí tiskárně vypadat, stáhni si zdarma zkušební stránku k testu tisku na tvojí tiskárně.

tecky 

Líbí se ti to? A chtěla bys mít celou sadu různorodých aktivit jednou za měsíc ve svém mailu? Pak prozkoumej Zvířátkové předplatné! A nebo si rovnou stáhni ukázkové číslo zcela nezávazně a zdarma ❤️