O mně

 

Untitled_Artwork

 

Jsem Terez a tvořím svět roztomilých zvířátek, kam sem můžeš vydat společně se svými dětmi a dotknout se hravosti, laskavosti a hřejivé energie, což vám zaručeně vykouzlí nejeden úsměv na tváři.

jezevec7

 

Kreslím a píšu pohádky o zvířátkách s jednoduchým poselstvím, které může rezonovat i s námi dospělými, proto si je užiješ společně s dětmi. Na pohádky v knížce pak navazuje spoustu zábavných aktivit - vybarvování, stříhání, lepení, hledání, dokreslování a další. Nejedná se tedy jen o samotný příběh, ale pohádka má ještě tento kreativní přesah. Můžete se společně s dětmi ponořit hlouběji do příběhu a hlavně spolu trávit milé chvíle a prohlubovat tak váš vztah!

Untitled_Artwork 21

Každý měsíc kreslím nadupanou sadu aktivit pro děti do Zvířátkového předplatného. Tobě Zvířátkové předplatné zaručí každý měsíc dvě hodiny klidu, zatímco tvoje děti velice přirozeně trénují dovednosti jako jemnou motoriku, představivost, komunikaci, kreativitu, postřeh. Každé číslo předplatného totiž obsahuje aktivity na vystřihování a lepení, vybarvování, hádání, hraní nebo na trénink grafomotoriky. Aktivity ti budou chodit každý měsíc do mailu ve formátu PDF, ty už si je doma jen vytiskneš. Starší čísla předplatného můžeš prozkoumat a koupit tady.

liska_bezici

Kromě Zvířátkového předplatného mám ve formátu PDF i další aktivity jako třeba omalovánky nebo jezevčí úkoly (nejen) pro předškoláky. Neplatíš poštovné a po připsání platby jsou pdfka u tebe v mailu natotata. Pokud zvolíš platbu kartou, tak je to úplně hned!

Untitled_Artwork 34

Jsem aktivní na Instagramu, kam pravidelně přidávám příspěvky s novinkami, s návody na kreslení zvířátek, s nakouknutím do zákulisí mé tvorby, s tipy a inspirací. Jestli mě ještě nesleduješ, tak tě u sebe moc ráda přivítám ❤️

 

Moc se těším na tvoje objednávky a kdyby ses chtěla na cokoliv zeptat, klidně se ozvi: info@byterezk.cz