Hraní s mořskou želvou - sada aktivit v PDF

290 Kč
Skladem

Potřebuješ zabavit dítě? Mořská želva ti pomůže!

‼️Pozor! Jedná se o produkt ve formátu PDF - neplatíš poštovné, ale přijde ti do e-mailu odkaz ke stažení následujících aktivit.‼️

K zobrazení souboru potřebuješ webový prohlížeč a k převedení do fyzické podoby papír a tiskárnu.

 
tecky

Máš dítě ve školkovém věku? A potřebuješ ho občas zabavit? Právě proto jsem vytvořila tuhle sadu aktivit, která zabaví tvoje dítě aspoň na hodinu a půl! Mimo to, že pro sebe získáš drahocenný čas, tvoje dítě se bude rozvíjet hned na několika úrovních - plněním aktivit podpoří zdokonalování jemné motoriky, soustředění, představivosti nebo trpělivosti. Nech si k vám domů přinést hravost a roztomilost ❤️

 

Untitled_Artwork 3

 

Po objednání a platbě kartou ti přijde nejpozději do 20 minut do e-mailové schránky zpráva s odkazem ke stažení celé sady aktivit v PDF formátu. Doma si vše stačí vytisknout (kolikrát potřebuješ) a děti mohou začít tvořit.

Pokud si nejsi jistá, jak bude tisk na tvojí tiskárně vypadat, stáhni si zdarma zkušební stránku k testu tisku na tvojí tiskárně. A nebo si rovnou stáhni celé ukázkové číslo Zvířátkového předplatného zdarma.

 

Líbí se ti to? A chtěla bys mít takovou sadu aktivit jednou za měsíc ve svém mailu? Pak se přihlaš ke Zvířátkovému předplatnému! Nejenže budeš mít začátkem každého měsíce nové aktivity, ale vyjdou i mnohem levněji než takto jednotlivě.