Novinka

Přebíjená PDF

100 Kč
Skladem

Minihra "přebíjená" (či válka, vojna nebo větší bere) s roztomilými zvířátky.

Kategorie: Vytisknu si sama

‼️Pozor! Jedná se o produkt ve formátu PDF - neplatíš poštovné, ale přijde ti do e-mailu odkaz ke stažení následujících aktivit.‼️

K zobrazení souboru potřebuješ webový prohlížeč a k převedení do fyzické podoby papír a tiskárnu.

 
tecky

Hra obsahuje celkem 18 různých kartiček s čísly 1-9. Karty se rozdají na dvě hromádky, každý hráč otočí vrchní kartu a kdo má větší číslo, bere si obě. Vítězí hráč s nejvíce kartami na konci hry. Rychlá hra založená na náhodě s jednoduchými pravidly.

Pro děti, které ještě neumí číslice, je na každé kartě žebříček, kde je vybarvený příslušný počet políček. Dítě tak může opticky porovnat, která z karet má vyšší hodnotu.

Tip od Terez: Hru si zalaminuj, vydrží déle :)

 
tecky

Po objednání a platbě kartou ti přijde nejpozději do 20 minut do e-mailové schránky zpráva s odkazem ke stažení aktivit v PDF formátu. Doma si vše stačí vytisknout (kolikrát potřebuješ) a děti mohou začít tvořit.

Pokud si nejsi jistá, jak bude tisk na tvojí tiskárně vypadat, stáhni si zdarma zkušební stránku k testu tisku na tvojí tiskárně.

tecky 

Líbí se ti to? A chtěla bys mít celou sadu různorodých aktivit jednou za měsíc ve svém mailu? Pak prozkoumej Zvířátkové předplatné! A nebo si rovnou stáhni ukázkové číslo zcela nezávazně a zdarma ❤️